Šťastné datum: V jaké dny se narodili nejšťastnější lidé

zdroj: instagram.com/youtube.com

Datum narození je velmi důležité – kouzlo čísel může zlepšit ty nejlepší vlastnosti a pomoci vám uspět.

Beran

Jsou to velmi energičtí, přízemní lidé, kteří milují a umějí dělat mnoho věcí zároveň, ale potřebují rovnováhu, protože v takovém člověku žije zuřivá energie, která dokáže spálit vše, co jí přijde do cesty.

Nejúspěšnější data narození: 8, 2, 24, 29.  „Čísla duší“ harmonizují Energii Ohně a usměrňují všechny síly jedním směrem, a tím se výrazně zvyšuje efektivita ve všech aspektech.

 

Býk

Má rád stabilitu, není veřejný znak, spíše konzervativní a workoholik. Pokud mluvíme o obecných vlastnostech Býka, čísla  2, 5, 30 vnesou do jejich života právě onu lehkost, dobrodružství a velké štěstí, které bude pro toto znamení v dosahování úspěchu ideální.

 

Blíženci

Mají společnou podobnou charakteristiku se všemi představiteli tohoto znamení v dualitě cílů a akcí. S velmi silnou materiální složkou osobnosti i samotného znamení potřebují jasný plán.

z nejnutnější rovnováhy duchovní a materiální pro plnou realizaci svého potenciálu se realizují v datech narození 1., 2., 19.

 

Rak

Znamení je považováno za jedno z nejobtížnějších. Má mnoho pozitivních vlastností, ale také vlastnosti, které brání rozvoji jeho potenciálu. Jedná se o plynulost různých negativních myšlenek, které ovlivňují aspekty chování a v důsledku toho efektivitu a kvalitu života.

Lidé narození ve znamení Raka mají obzvlášť štěstí a jejich cesta je úspěšnější, pokud se člověk narodil 1.  , 2., 7., 8., 12., 30  .

 

Lev

Majestátní a hrdé znamení. Vždy ví, koho potřebuje a jak získat to, co chce mít. Ne vždy mu to ale vyjde tak, jak očekává. Leo může riskovat a být arogantní a to není vždy v jeho prospěch. A to je ovlivněno datem narození – samotným číslem duše, které do jeho jednání vnáší různé odstíny.

Můžete ji změnit, nebo ji můžete získat při narození. Příznivé datum narození pro Lva  4, 8, 12, 22, 30.

 

 

 

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

 

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené