test

Tato rodina adoptovala 6 dětí s Downovým syndromem. Co udělali potom, tě vyděsí! Až uvidíte, jaký dárek dostaly, budete plakat radostí!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Někteří chlapci s Downovým syndromem nebyli schopni hrát na běžných hřištích kvůli bezpečnostním důvodům. Poté, co se cizí člověk dozvěděl o jejich velkém snu, ukázala se opravdová laskavost, jak informovala Cafemom. Shannon a Jason Pinkertonovi z Glenrocku ve Wyomingu adoptovali šest dětí s Downovým syndromem a dalšími zdravotními problémy.

Ve svém rozhovoru s Cafemom Shannon vysvětlila, proč se rozhodli adoptovat děti s Downovým syndromem. „Vyrůstal jsem s lidmi s postižením, včetně mé starší adoptivní sestry, která měla Downův syndrom. Moje matka provozovala pečovatelský dům pro postižené ženy,“ sdělila. Pokračovala a dodala: „Vždy jsem měla vřelé srdce pro lidi s postižením a starší lidi. Nikdy jsem neviděla žádný rozdíl mezi nimi a ostatními lidmi. Dokonce ani moje biologické děti nevnímají rozdíl.“ Všechny děti si zaslouží mít domov.

Jak Shannon uvedla, mnoho lidí preferuje adopci co nejmladších dětí. „Při adopci se mnoho lidí zaměřuje na kojence, nikoli starší děti a teenagery. Jsem přesvědčena, že je důležité adoptovat děti z pěstounských rodin a věřím, že všechny děti by měly mít domov, nikoli žít v ústavech,“ řekla.


Nicméně hlavním důvodem, proč se Shannon a Jason rozhodli pro adopci, byl jejich biologický syn. Už jako malý chlapec měl sen, že jeho rodina adoptuje další sourozence, a tak se to také stalo.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Poskytují bezpečná hřiště pro všechny děti včetně těch s Downovým syndromem“

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené