Teenager dělá něco zvláštního pro svou svobodnou prababičku! Všechny v publiku tím dojal!

Poslední rok střední školy je pro mnoho lidí zvláštní a emotivní období. Ples je jednou z posledních příležitostí k setkání. Je to také poslední šance udělat to, co jsme vždycky chtěli udělat nebo říct. Taky záleží, s kým tam pojedeme. Je to skvělá věc, a proto jsou naše očekávání vždy vysoká. Mezitím, když chlapci ve Watford City School soutěží o to, kdo pozvou na ples nejhezčí dívky, se teenager jménem Dakota rozhodne zeptat někoho úplně jiného. Fotka s jeho partnerkou dojala na internetu mnoho lidí. Dorostenka z Watford City Dakota Wallanová se na ples těšila už od střední školy. Dakota nemohla myslet na žádnou konkrétní dívku, dokud nebylo stanoveno datum plesu a když došlo na promluvu o tom, kdo koho pozve.

Každý chce jít na tanec s hezkou dívkou
Teenager dostal nápad, když mu Dakotin otec řekl, že jeho prababička nikdy nešla na ples.
Jeho prababička byla 92letá žena. Vzhledem ke svému pokročilému věku tráví hodně času sama. Dakota věděla, že by možná opravdu chtěla jít na ples.
Čím víc jsem o tom přemýšlel, tím víc to pro něj bylo poctou, protože kvůli jeho úctě k prababičce to byla pro oba nezapomenutelná noc.

Pokračujte na další straně.