Teprve 17letý mladík si vypnul telefon a skočil pod vlak! Podívejte se co zanechal na rozloučenou.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Život na okraji beznaděje

Fotografie 17letého Felixe Alexandra byly vždy plné života. Usměvavý mladík, který byl pro okolí symbolem radosti a vitality. Jenže pod povrchem se skrývala bolest a utrpení, které se později staly osudnými.

Zdánlivě bezstarostná existence

Pohled na Felixe Alexandra by nikoho nenapadl, že ukrývá temné tajemství. Mladík z anglického města Worcester působil jako obyčejný teenager, který si užíval mládí a zdálo by se, že nemá starosti na světě.


První varování

Ve skutečnosti však Felix bojoval s démony, které mu neustále lezly pod kůži. Jeho životní cesta začala skomírat, když začal navštěvovat novou školu, King’s School. Zde se setkal s kolektivem spolužáků, jejichž zálibou byla počítačová hra „Call of Duty: Modern Warfare 2“.

Odlišnost jako terč

Felixova odlišnost a rodičovský zákaz účasti na této hře zapříčinily první šikanu. Spolužáci začali vykazovat agresivní chování a nebrali na něj ohled. To však byl jen začátek temného období, které přišlo.

Temná stránka šikany

Rozšíření utrpení do virtuálního světa

S rozvojem moderních technologií se šikana rozšířila i do virtuálního prostoru. Felixovi spolužáci neváhali využít internetu k posílení svého teroru. Kyberšikanování a urážlivé zprávy se staly neodmyslitelnou součástí jeho každodenního života.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené