Teprve osmitýdenní miminko vyslovilo první slova! Maminka zachytila tento dojemný moment na video a sdílela ho s celou sítí

Snad každá maminka si pamatuje první slova svého dítěte, byl to nezapomenutelný okamžik, který se jí navždy vryje do srdce. O dojemné okamžiky sdílené s ostatními příbuznými je postaráno, pokud je lze zachytit na video. Zvládne to i maminka osmitýdenního miminka. Když ostatní děti začnou mluvit kolem šesti měsíců, jejich první slova jsou „máma“ a „táta“ a její dítě říká „miluji tě“. Rozhodla se o takový nevšední okamžik podělit na internetu.

Ještě předtím, než miminko skutečně začne mluvit, vydává různé zvuky, kterými dává najevo své aktuální potřeby, například žádá o láhev mléka nebo oblíbenou hračku. Zachytit tato slova může být někdy obtížné, protože jsou často kombinací zvuků a někdy výkřiků, které je těžké identifikovat.
Video zveřejněné na YouTube šokovalo mnoho diváků, protože rozhodně není neobvyklé, že osmitýdenní miminko dokáže po mamince opakovat láskyplná slova. Naštěstí se jí podařilo celou situaci zdokumentovat. Maminka si „povídala“ se svou holčičkou o jejích prvních Vánocích, což vedlo k širokému úsměvu na její tváři a dokonce i veselému hlasu.
Publikum bylo rozděleno do dvou skupin, přičemž ti, kteří si nekonečně mysleli, že dívčina slova opravdu znějí jako „miluji tě“, zatímco jiní si mysleli, že miminko jen roztomile žvatlá a mumlá přesně takhle. Máma si pochopitelně byla jistá, že se to první stalo, a byla ráda, že si ten okamžik mohla zvěčnit.
Pokračujte na další straně.