Tyto věci jsou sice nechutné, ale ve vztahu jsou velmi důležité! Děláte je?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Může to znít naprosto šíleně, ale i nechutné věci dokážou pořádně posílit váš vztah s vaší polovičkou. Zatímco se často snažíme chovat co nejlépe a vynakládáme opravdu obrovské úsilí, abychom před partnerem vypadali co nejlépe, vědci tvrdí, že právě nechutné věci jsou pro váš vztah velmi prospěšné. Potíte se, prdíte a snažíte se to před svou polovičkou skrýt? Nemusíte! 

Pojďme se společně podívat na několik nechutných věcí, které byste rozhodně neměli skrývat, protože mohou posílit váš vztah!

 

Pot

Zní to možná odpudivě, ale vědci tvrdí, že přijít domů zpocený je vlastně pro váš vztah velmi prospěšné. Někteří lidé pot nemohou vystát a musí se jít okamžitě osprchovat, aby na svou polovičku udělali co nejlepší dojem. Měli byste však vědět, že pot vás údajně dělá více atraktivní. Je to kvůli feromonům, které vycházejí z potu a hrají velkou roli v tom, do koho se zamilujeme. 

Ranní dech – Ranní dech můžeme považovat za vaši pravou tvář. Když ji vaše polovička pozná a vy zase poznáte tu její, váš vztah to skutečně posílí. Ranní dech, roztrhané triko, žádný make-up a tak dále – to vše vašemu vztahu jedině pomůže. Nejsou to zrovna nejpřitažlivější věci, ale buduje se díky nim intimita ve vztahu, což vede ke zvýšení vášně.

Močení s otevřenými dveřmi – Mnoho lidí bere koupelnu jako soukromý prostor, do kterého nikdo nesmí vstoupit, pokud zrovna močí nebo se sprchují. Otevřené dveře od koupelny během vyprazdňování jsou však znakem důvěry.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené