Vykašlete se na léky: Tvaroh pomůže na horečku, zázvor na hlen, křen pomůže plicím

zdroj: instagram.com/youtube.com

 

 

Když jsou lidé nemocní, často sáhnout po nejrůznějších lécích, jenže toto řešení rozhodně není nejlepší – pokud se bavíme o lehkých nemocech. Nemusíte si brát prášek pokaždé, co vás bolí hlava, nebo si kupovat drahé sirupy, když vás škrábe v krku. Téměř vše se dá vyřešit přírodní cestou, která je nejen efektivní a zdravá, ale hlavně levná. Pojďme se společně podívat na to, jaké domácí zásoby můžete použít k léčení nejrůznějších nemocí.

 

Tvaroh – Máte horečku? Tvaroh vám ji pomůže snížit. Víme, zní to trochu bizarně, ale pokud tvaroh dáte do kapesníku a přiložíte si ho na čelo, vážně vám pomůže. Taktéž se dá s tvarohem léčit bolest v krku, tentokrát přiložením na krk. 

Zázvor – Ze zázvoru si taktéž můžete udělat zábal, díky kterému vyléčíte ucpané dutiny nebo zánět v nich. Lžičku sušeného zázvoru a dvě lžíce hladké mouky spolu s vodou smícháme v misce tak, aby z toho byla hustá kaše. Tu potom přiložíme na čelo, například ve starém kapesníku na přibližně půl hodinu. Poté by se z vašeho těla měly začít dostávat hleny. 

Pokračujte na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené