Zajímá vás jestli jde poznat jestli už jste prožili několik životů? Podívejte se na nejčastější příznaky.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Reinkarnace a s ní spojené minulé životy jsou známé především díky náboženským směrům jako je buddhismus a hinduismus. Stále více lidí však věří v tuto myšlenku i mimo tato náboženství. Občas se totiž objevují určité znamení a intuitivní pocity, které by měly být důkazem existence minulých životů. Jak ale poznat, že jsme už prožili více než jeden život? Existuje několik situací a jevů, které by nám mohly naznačit naše předchozí inkarnace.

 

Často zažíváte déjà vu Podle mnohých lidí déjà vu naznačuje prožité minulé životy. Déjà vu je stav, kdy máme pocit, že jsme už někdy byli na určitém místě, i když jsme tam poprvé. Může se to také stát po setkání s neznámou osobou, která nás nějakým způsobem oslovuje.

Silná intuice ohledně určitých lidí Pokud máte silnou intuici, která vás varuje nebo přitahuje k určité osobě a nakonec se ukáže jako pravdivá, pravděpodobně jste se s touto osobou setkali v minulém životě. Někdy se to stane i u dvojic milenců, kteří spolu sdíleli některý z minulých životů. V takových případech mohou okamžitě sdílet myšlenky a cítit hluboké spojení.

Nevysvětlitelné fobie a strachy Různé nevysvětlitelné fobie a strachy mohou naznačovat zkušenosti z minulých životů. Například strach z pavouků, hadů nebo výšek, aniž bychom s těmito věcmi měli špatné zkušenosti, může být důsledkem minulých životů. Podobně mohou fungovat i sny, které předvídají budoucnost.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené