test

Zázraky na kolech: Laskaví řidiči autobusů vozí dítě s omezenou pohyblivostí déle než 6 let a dotýkají se srdcí tisíců lidí.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Záběry, které se staly virálními a dotkly se srdcí uživatelů sítě, ukázaly, jak řidič autobusu s názvem „True Love Bus“ v čínském městě Qingdao pomohl chlapci s diagnózou dětské mozkové obrny. Tato dojemná situace trvá již více než šest let a stala se každodenní rutinou. Chlapec, známý jako Hehe, každý den jezdí autobusem K1 na rehabilitaci do nemocnice.

Kvůli svým pohybovým omezením musí být přenášen na a z autobusu. Řidiči autobusu K1, včetně mistra Yu a mistra Lu, jsou velmi ochotní pomáhat matce a synovi. Tato srdce dojemná situace je zdrojem radosti pro uživatele sociálních sítí. Video, zachycující mistra Yua, řidiče autobusu Qingdao Zhenqing Bus K1, ukázalo, jak opatrně odnášel postiženého chlapce z autobusu a položil ho na lavičku na zastávce. Tento akt dojemnosti byl vřele přivítán ostatními cestujícími, kteří byli dojati a projevovali jim své uznání.

Mistrovský Yu uvedl, že Hehe jezdí každý den autobusem K1 na rehabilitaci a více než 50 řidičů autobusů je ochotno pomoci mu. Situace trvá již šest let a stala se běžnou součástí jejich života. V roce 2014 se na autobusové lince, na které pracuje mistr Yu, setkal se ženou jménem Zhang, která se svým synem potřebovala nastoupit do autobusu. Řidič autobusu, mistr Lu, jim ochotně pomohl. Jejich setkání bylo dojemné, protože Zhang byla sestrou řidiče Lu.

Aby jí pomohl, převedl jí prostřednictvím WeChatu 14,50 dolaru. Její starší sestra nechtěla peníze přijmout, ale řidič Lu vysvětlil, že jsou určeny pro dítě, aby si mohlo koupit něco dobrého. Tímto způsobem začala jejich vztah, a řidiči autobusů se od té doby pravidelně setkávají s Zhang a jejím synem, aby jim pomohli při nastupování a vystupování z autobusu.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Solidarita se šíří: Řidiči autobusů v Qingdao inspirují komunitu k dobrovolnictví a podpoře rodin s postiženými dětmi

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené