Žena, která nechala během přímého sluníčka svou dceru zavřenou v autě. Mezitím si došla ke kadeřníkovi. Co si o tom myslíte?

zdroj: instagram.com/youtube.com

Nehoda v Táboře: Matčina neuváženost a důsledky

Nedávná událost v Táboře šokovala celou komunitu a připomněla nám důležitost rodičovství a péče o děti. Žena z Tábora se ocitla ve středu pozornosti, když nechala svou dvouletou dcerku zamčenou v autě na přímém slunci.

Zatímco sama odešla ke kadeřníkovi. Venkovní teplota dosahovala 26°C a holčička byla v autě uvězněna v autosedačce po dobu minimálně 20 minut, než si kolemjdoucí všimli, že dítě pláče a je zpocené.

Svědkové se pokusili počkat, zda se matka vrátí, ale když se nic nedělo, zavolali městskou policii. Strážníci po příjezdu na místo vyhodnotili situaci jako ohrožení života dítěte a přivolali hasiče i záchrannou službu. Uzamčené auto mělo stažená okénka jen o jeden centimetr, což vytvářelo potenciální smrtící past pro malou dívku.

Zásah a následky

Hasiči se okamžitě snažili dostat dovnitř vozu, aby zachránili dítě. Skrze pootevřená okénka se jim podařilo proniknout dovnitř a holčičku vyprostili. V tu chvíli se na místě objevila i matka, která strážníkům sdělila, že byla v nedalekém kadeřnictví.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené