Ženě se ozval zpěvák ze skupiny Kabát! Byl to jen podvodník! Přišla o více než milion korun!

zdroj: instagram.com/youtube.com

V digitální éře se sociální sítě stávají nedílnou součástí života stále většího počtu lidí. Jednou z nevyhnutelných konsekvencí tohoto jevu je rostoucí výskyt internetových podvodů. Jedním z nedávných případů, který vyvolal rozruch, byl příběh mladé ženy, jež se nechala okouzlit falešným zpěvákem z populární kapely Kabát. Tento zdánlivý vztah ji však stál přes milion korun.

 

Podvody na sociálních sítích

Sociální sítě se staly bohatou půdou pro podvodníky, kteří zneužívají důvěřivost a touhu lidí po spojení a přátelství online. Podvodníci mají různé triky v repertoáru a dokážou své oběti nalákat do sítě lží a manipulací. Často se vydávají za známé osobnosti, slibují lásku, bohatství a slávu, čímž si získávají důvěru těch, kdo jsou náchylní k jejich podvodům.

Láska na internetu

Mladá žena, která padla do pasti falešného zpěváka z Kabátu, byla uvězněna v iluzi lásky a naděje. Zprávy plné lichotek a slibů jí vštěpovaly přesvědčení, že komunikuje s reálnou osobou, která jí rozumí a miluje. Dokonce dostala balíček s osobními věcmi, což jí ještě více utvrdilo v přesvědčení, že to je ten pravý.


Podvod za miliony

Avšak za tou zdánlivou idylou se skrývala krutá realita. Falešný zpěvák postupně začal ženu přesvědčovat, aby mu posílala peníze. Nejprve to byly nepatrné částky, ale postupem času se vyžadovaly stále větší částky, údajně na různé administrativní poplatky a další zdánlivé výdaje. Zoufalá žena, věřící v lásku a budoucnost s touto osobou, poslala do bitcoinmatu celkem téměř 1,3 milionu korun, zcela vyprázdnivši své úspory a zadluživši se.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené