74-letá bývalá modelka je v lepší formě než v 20 letech a chce se objevit na módním mole.

zdroj: instagram.com/youtube.com

74letá Norma Williams z Liverpoolu, britské fotomodelky, tvrdí, že je v lepší kondici než v době svého dospívání. Norma, která si myslí, že objevila tajemství věčné mládí, má i velké plány s touhou zazářit na světoznámých přehlídkách. Momentálně trénuje každý den, pravidelně chodí na dlouhé procházky a podniká společně se svou 85letou partnerkou Laurií podnik Umbria Holiday Rentals. Norma tvrdí, že klíčem k dobrému zdraví je vnitřní postoje a zdůrazňuje důležitost stavu mysli. Navzdory své ne úplně ideální stravě se řídí dvěma zlatými pravidly: nejí před tréninkem a procházkami a nedodržuje svačiny. Kromě toho každý večer vypije celou láhev vína.

Norma Williams, 74letá Britská modelka z Liverpoolu, tvrdí, že je v lepší formě, než když byla teenagerem. Norma, která se zdá, že objevila tajemství věčného mládí, má ambiciózní plány, jak zazářit na nejprestižnějších módních přehlídkách světa.

Jejím největším snem je vystoupit na módní přehlídce v Miláně. „Proč bych nemohla předvádět vedle krásných 17letých modelek bez šedých vlasů? Chci světu ukázat, že nemusíte vypadat jako klišé staré dámy,“ říká. Dnes trénuje Norma každý den, pravidelně chodí na dlouhé procházky a společně s partnerkou Laurie, která je o 11 let starší, provozuje společnost Umbria Holiday Rentals.

Otevřete si pokračování na další straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené