Babička žije sama v lese a svou rodinu už léta neviděla! Děti odešly za lepším životem a ona zůstala. Žena se rozhodne vyprávět svůj životní příběh.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Článek pojednává o babičce jménem Terezie, která žije sama v chatrči uprostřed lesů v jihočeské krajině. Terezie není klasická babička, která by si hrála s vnoučaty a péči o ně, ale je to nezávislá žena, která se rozhodla žít v přírodě bez elektřiny a běžných pohodlností moderního života.

 

Terezie je původem z Prahy a její přechod na život v přírodě začal před několika lety, kdy si vybudovala chatrč a začala se věnovat zemědělství a životu v souladu s přírodou. I když byla nejdříve v rodině kritizována, postupem času se Terezie stala samostatnou a silnou ženou, která se snaží žít v souladu s přírodou a svým vnitřním hlasem.

Její život není snadný a každý den se musí starat o zvířata, pěstovat zeleninu, sklízet ovoce a připravovat dřevo na topení. Bez elektřiny a teplé vody není nic jednoduchého a Terezie se často musí spoléhat na své zkušenosti a intuici.

Otevřete si pokračování článku
(Dozvíte se – Její životní příběh a jak jí pomáhají lidi kolem.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené