Důchodkyně, která 35 let pracovala jako uklízečka ve firmě, napsala srdečný dopis svému šéfovi. Dopis zveřejnila na internetu.

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Julie Cousinsová pracovala desítky let jako uklízečka v britské bance. Ta práce se jí ale nelíbila a nebyla to dobrá práce hlavně proto, že nadřízení ve firmě neměli dobrý vztah ke svým „objektům“.
Julie byla ráda, když konečně nastal čas odchodu do důchodu. Bude mít od všech šéfů klid a bude si moci dělat, co chce ona sama. Než ale nastal samotný odchod, rozhodla se napsat krátký dopis, který směřovala právě na vedení. Měl ji připomenout, jak těžké zažívala časy a chtěla dostat dobré rády od ostatních.
Dopis nakonec zveřejnil její syn na twitterovém účtu.
Všichni, kdo si dopis přečetli, nevěřili vlastním očím. Začali mezi sebou sdílet tento dopis, aby se dostal mezi spoustu obyvatel, a snad i k nějakým šéfům. Ti by si měli uvědomit jednu věc – že to jsou lidé, stejně jako kuchařky, ke kterým chodí na oběd nebo uklízečky, které dělají jejich kanceláře čistší.


Julie je pracovitá jako uklízečka a miluje být dobře organizovaná
Díky ní má banka každé ráno otevřeno čisté a voňavé. Vedení banky se k ní ale nechovalo dobře a chovalo se k ní blahosklonně. To se jí samozřejmě nelíbilo a rozhodla se v tom dopise uvést všechno na pravou míru. Jediná věc, kterou tuto ženu mrzí, je, že jí trvalo 35 let, než se rozhodla dát své myšlenky na papír a ukázat světu, jak špatný je její šéf.
Pokračujte na další straně.

Doporučené

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené