Jak vám retrográdní pohyb Merkuru v Býku změní život? Nezapomeňte vzít si popkorn!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

V tomto období je nezbytné se zbavit minulosti a soustředit se na přítomnost s jasným záměrem. Vesmír nám nyní naznačuje, že musíme opustit svou pohodlnou zónu a léčit rány minulosti, abychom v našich životech udělali místo novým, krásným a příjemným věcem. Všechno negativní se obrací k pozitivu. Ve Vesmíru není nic náhodného, vše je součástí pečlivě vypracovaného plánu. Dne 21. dubna se Merkur dostává do retrográdního pohybu a začíná svůj taneček na obloze ve 15. stupni Býka.

Pro mnohé lidi znamená retrográdní pohyb Merkuru paniku, strach a úzkost, i když to není něco, s čím bychom se nemohli vypořádat. Naopak, pokud budeme trpěliví a nespěcháme s časem ani s našimi rozhodnutími, retrográdní pohyb Merkuru nás může nasměrovat směrem, o kterém jsme dříve ani nepomysleli.

Co je třeba vědět? Retrográdní pohyb Merkuru představuje obtížné období pouze v případě, že neuznáme svůj osud. Retrográdní období Merkuru trvá od 21. dubna do 15. května. Jak se tato událost rozvíjí a my se začínáme přizpůsobovat všemu, co s sebou nese, Vesmír nás vyzývá, abychom byli opatrní nejen při komunikaci s lidmi kolem nás.


Také při rozhovorech sami se sebou. Nyní je tu příležitost k vytvoření silného spojení mezi naší myslí a srdcem. Je čas být upřímní sami k sobě, uspořádat plány, nápady, myšlenky a sny, abychom mohli začít budovat tu budoucnost, po které jsme vždy toužili.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Osvoboďte se od minulosti a připravte se na odvážné kroky v životě

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené