Banální pohyb, který může způsobit smrt! Příběh muže, který se sotva vyvázl živ!

zdroj: freepik.com/pixabay.com

Naše životy jsou často závislé na tenkém vlásku, ačkoli si to často neuvědomujeme. I nejbanálnější pohyby mohou mít život ohrožující následky. Joel Hentrich, otec čtyř dětí, hrál fotbal s přáteli, když se stala nehoda. Neudělal vlastně nic, jen odvrátil hlavu. Však zároveň ucítil „puknutí“ na krku a před očima se mu začal hroutit svět.

Děsivý zážitek popisuje pětatřicetiletá zdravotní sestra, která nebyla jistá, zda to slyší i někdo jiný, ale vnitřně ano. Jeho zrak se okamžitě změnil a Joel dostal „nejhorší závratě, jakou kdy zažil v životě.“ Joel, jinak aktivní a zdravý muž, se během několika sekund zhroutil. Začal zvracet a cítil podivné brnění v obličeji, rukou a nohou, a tak byl rychle převezen do nemocnice.

Testy odhalily, že Joel přerušil životně důležitou tepnu zásobující mozek a míchu krví. Lékaři také zjistili, že nehoda, která přerušila tok krve do mozku, způsobila tři život ohrožující mozkové příhody. Joel, který se věnuje cvičení a pečuje o své tělo, jen stěží mohl uvěřit tomu, co slyšel. Ta zpráva ho zasáhla jako těžká cihla. Jak řekl: „Nikdy si nemyslíte, že se vám něco takového může stát.“


Po diagnóze byl muž převezen na jednotku intenzivní péče a podstoupil vyšetření magnetickou rezonancí. Dva týdny po hrůzném incidentu byl schopen stát na vlastních nohou. Přežít a mít v pořádku mozkové funkce byl sám o sobě zázrak.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Joelův zázrak: Přežití a uzdravení po život ohrožující mozkové příhodě

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené