test

Profesionální pokladač dlaždic bez rukou ukazuje, jak jsou zdraví lidé líní! Překonejte předsudky a podívejte se, jak nohy mohou být lepší než ruce v této ohromující práci.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Hra s rozdanými kartami je v našich rukou, jak se říká. Bez ohledu na to, jak nás život omezil, záleží jen na nás, jak se s danou situací vypořádáme. Existuje překvapivé množství lidí, kteří čelí podobným výzvám, a za to, že dokážou překonat svá postižení, si zaslouží veškerou obdiv. Nedávno jsme narazili na příběh muže, který se narodil bez rukou, ale přesto se odhodláním snaží žít plnohodnotný život.

Nejdůležitějším nástrojem pro něj jsou jeho nohy, které dokáže využít s neuvěřitelnou zručností. Jeho profesionální dovednosti v pokládání dlaždic jsou prostě neuvěřitelné. Kdyby se video s jeho prací nedostalo na internet, nikdo by nevěřil, že za ní stojí člověk bez rukou.

Pokládání dlaždic je náročný úkol, který vyžaduje preciznost a obratnost. Tento muž v anonymitě však zvládne tento úkol bez jediné překážky, pouze pomocí svých nohou. Jeho dovednosti získaly obrovskou popularitu na sociální síti Reddit, kde video nasbíralo více než 67 000 lajků. Lidé obdivují jeho schopnosti a mnoho z nich tvrdí, že by zdraví jedinci nebyli schopni pokládat dlaždice tak dokonale jako on.


Jeho smysl pro detail je opravdu ohromující. Na konci videa si mnoho diváků všimlo překrásného okamžiku, kdy muž jakoby zdvihoval palec u nohy, aby tak ocenil svou dobře odvedenou práci. Ačkoli není jasné, zda se tímto způsobem živí nebo je to jen jeho koníček, diváci ho chválí a tvrdí, že by ho rádi najali na opravu svých podlah, pokud by byl k dispozici.

Pokračujte ve čtení na druhé straně. Dozvíte se -Ohromující dovednosti muže bez rukou v pokládání dlaždic

(otevřete si jí níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené