Podvod na Dominátora! Dominik Hašek se stal obětí podvodu! Okradli ho o neuvěřitelných 50 milionu korun!

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dominik Hašek, legendární hokejový brankář, nedávno prožil nepříjemnou zkušenost ve světě podnikání. Společně s řadou dalších osobností se stal obětí podvodu spojeného s investicí do obchodního systému WMS, což mělo za následek ztrátu ve výši padesáti milionů korun.

 

Haškova investice a ztráta

Před více než pěti lety se Hašek rozhodl investovat do obchodního systému WMS, který mu byl doporučen prostřednictvím kontaktní sítě v hokejovém prostředí. Systém sliboval atraktivní výnosy, avšak realita byla méně příznivá. Hašek do WMS investoval přes šedesát milionů korun, ale následně zjistil, že mu zpět vrátilo pouze osm milionů korun. Tato ztráta zásadně ovlivnila jeho finanční situaci.

Rozsah podvodu a další postižení

Hašek nebyl jedinou obětí podvodu spojeného s investicí do WMS. Mezi poškozenými se nacházeli i lékaři, právníci, finanční poradci a další hokejisté, jako například bývalý šéf extraligy Žezníček, reprezentační trenéři Vůjtek nebo Jandač či hokejový útočník Petr Vampola. Tento případ ukazuje, že podvody ve světě podnikání nejsou omezeny pouze na jednotlivce, ale mohou postihnout širokou škálu profesí a osobností.

Identifikace pachatele a právní kroky

Podnikatel Jiří Kubíček, vlastník společnosti provozující WMS, byl obviněn z podvodu. Vyšetřovatelé zjistili, že prostřednictvím prodeje forexových robotů prováděl pyramidovou hru, která způsobila škody v řádu miliard korun. Tato situace vyžaduje přijetí odpovídajících právních kroků a ochranu zájmů poškozených stran.

Haškova podnikatelská historie

Dominik Hašek se v minulosti pokusil o podnikání v oděvním průmyslu s firmou Dominator, avšak tento projekt neuspěl a skončil ztrátou bezmála sto milionů korun. Podobně neúspěšný byl i jeho pokus v oblasti prodeje energy drinků s produktem Smarty.

Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené