test

Vypadá to jako šťastná rodinka? Muradov nahrál fotografii se svou přítelkyní Sabinou a dcerkou Ruminkou.

zdroj: instagram.com/youtube.com

Dceru Ruminku má zápasník Makhmud Muradov s partnerkou z předchozího vztahu – Monikou Bagárovou. Ačkoliv vztah se Sabinou z Love Islandu zpočátku tajil, již nedlouho poté, co začali veřejně vystupovat jako pár, přiznali, že plánují společnou budoucnost.

Jako šťastná rodinka

K fotografii na instagramu, na níž jsou všichni tři v objetí, nepřipojil Mach žádný text. Pouze emotikon srdíčka. Všichni tři vypadají na fotografii šťastně a usmívají se.

Láska na první pohled?

„Když jsme se poprvé viděli, tak jsme věděli. Bylo to tam poznat už od začátku,“ řekla Sabina v pořadu TALK! krátce po veřejném odhalení jejich vztahu. Podle Muradova to ale nebyla láska na první pohled. Čas nakonec ukázal, že si jsou souzeni. „Když toho člověka poznáte víc, tak se do něj zamilujete,“ přiznal. Pár si už prošel také hádkami, které asi každý ve vztahu zná. „Myslím, že jsme oba tvrdohlaví,“ smála se Sabina.

Jak to začalo

Sabina se na Love Islandu snažila najít lásku, ale skutečnou lásku našla až po konci show. Potkala Makhmuda Muradova, známého MMA zápasníka. Ačkoliv se jejich vztah zpočátku tajil, netrvalo dlouho a začali veřejně vystupovat jako pár.
Pokračujte ve čtení na druhé straně.

Druhou stranu si otevřete níže

(Pokračování otevřete níže)

Sdílejte tento článek svým přátelům.

Doporučené